EXPERT WORKSHOP TEOSYAL - Štvrtá dimenzia v tvárovej estetike

18.1.2020 sme sa zúčastnili pracovného stretnutia, ktoré malo názov 4-tá dimenzia v tvárovej  estetike. Prednášajuci a live demo ošetrenia robil Dr Patrick Trévidic, plastický chirurg z Paríža.
Prednášky a ukážky boli zamerané na zvýšenie prirodzenej krásy tváre, jednak ošetrenie spodnej  časti tváre, periorálnej oblasti a pier. Prezentoval novú techniku tzv. “French kiss” ošetrenia pier s dosiahnutím prirodzeného efektu zvýraznenia pier.
 
Dr. Patrick TREVIDIC
 
Plastický chirurg, Francúzsko Doktor Trevidic pôsobí ako primár chirurgického oddelenia Nemocnice Sainte-Anne v Paríži. Ako uznávaný plastický chirurg Francúzskej lekárskej rady sa špecializuje na maxilofaciálnu chirurgiu a je členom mnohých medzinárodných rekonštrukčných a estetických spoločností. Je vedeckým riaditeľom medzinárodnej spoločnosti chirurgov a estetických špecialistov Expert2Expert, kongresu FACE2Face a prednáša na viacerých univerzitách vo Francúzsku a v zahraničí. Je autorom viacerých populárnych odborných knižiek z oblasti estetickej medicíny a viac ako 50 jeho vedeckých článkov bolo publikovaných v odborných medicínskych žurnáloch. Od roku 2018 zastáva post vedúceho lekára TEOXANE Akadémie, Švajčiarsko.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Žiadne produkty v košíku.