Augmentácia pier
>
>
>
Augmentácia pier

Augmentácia pier

(zväčšenie pier)

150500

Trvanie zákroku : 20-30 minDoba hojenia : 2-10 dní
  • zväčšenie pier je možné korigovať pomocou výplňových materiálov alebo chirurgického zákroku
  • pri konzultácii je treba zvážiť, ktorá metóda úpravy pier je najvhodnejšia
  • pred operáciou je potrebné vysadiť lieky obsahujúce kyselinu acetylosalicylovú, operovať sa nemôže pri aktívnej infekcii pier a ústnej dutiny
  • operuje sa v miestnom znecitlivení

Proporčnosť pier je dôležitá pre esteticky vyrovnanú tvár. Veľkosť a plnosť pier je do značnej miery rasovo determinovaná, avšak individuálna predstava žien o krásnych perách je veľmi variabilná. Ženy sa rozhodujú pre tento zákrok lebo sú často nespokojné s tvarom či objemom svojich pier.

Výplne pier
Na zväčšenie pier je možné použiť materiálny plne vstrebateľné alebo nevstrebateľné, materiálny telu vlastné alebo syntetické:

  • Kyselina hyaluronová je látka pripravená synteticky, ale je telu vlastná, preto sa postupne vstrebáva. Jej použitie je bezpečné, nevýhodou je vstrebateľnosť a tým dočasný efekt.
  • Aplikáciá vlastého tuku po predchádzajúcom odsatí a spracovaní, nevýhodou je výrazný opuch po aplikácii a vstrebanie časti objemu. Je možné použiť tiež tuk v spojení s dermálnou časťou kože, takýto tuk je vitálny, nevstrebáva sa a trvale zväčší peru. Nevýhodou je jazvička na odberovom mieste.
  • Trvalé zväčšenie pier je možné dosiahnúť použitím výplne PermaLip, ide o implantát, vyrobený z mäkkého silikónového elastoméru. Je to bezpečný patentovaný výrobok, jeho výhodou je plná reverzibilita. Vkladá sa do pier v miestom znecitlivení, zabezpečí dlhodobo plné, mladistvé pery.

Operačné techniky
Objemové zväčšenie pery je možné augmentáciou telu vlastných materiálov – svalové alebo fasciové prúžky tkaniva, tiež syntetické materiálny – Goretex, polyuretán. Ich výhodou je okamžitý výsledok, nevýhodou možnosť vylúčenia a pocit cudzieho telesa.
Ďalšou možnosťou je chirurgické rozšírenie pery – vysunutím červene eventuálne povytiahnutie hornej pery, nevýhodou je jazva na okraji červene pery.
Zaujímavá metóda na zvýraznenie a rozšírenie pier, bez viditeľnej jazvy, je dvojetapový V-Y posun slizničných lalokov z vnútornej strany pery. Výhodou je trvalý efekt, nevýhodou dve operácie a pooperačný opuch.
Možností na korekciu pier je mnoho, dôležité je rozhodnúť sa pre správnu metódu a techniku, aby výsledný efekt priniesol očakávaný výsledok.

Trvanie zákroku Dĺžka hojenia Cena
Zväčšenie pier operačné 30 min 10 dní 500
Výplň pier alebo korekcia objemu a tvaru filermi – kanylová technika 20 min 2 dni 150 + cena prípravku

Máte otázky alebo by ste sa radi informovali o voľných termínoch ?

Kontaktujte nás

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Žiadne produkty v košíku.