Modelácia prsníkov
>
>
>
Modelácia prsníkov

Modelácia prsníkov

14502500

Trvanie zákroku : 1-2 hodDoba hojenia : 10-14 dní
  • Operácia so robí v cekovej anestézii
  • Je potrebné interné predoperačné vyšetrenie
  • Operácia trvá asi 1 hodinu s následnou observáciou na lôžku
  • Po operácii sa nosí protetická tvarujúca podprsenka
  • V cene je zahrnutý pobyt na lôžku + prádlo

Prsia sú ženskou dominantou. Sú symbolom krásy, sexuality aj materstva. Z pohľadu ženy ale aj okolia sú citlivo hodnotené a posudzované. Je ideálne, keď prsia harmonizujú s postavou a zachovávajú si svoj tvar aj po tehotenstve, hormonálnych balanciách a zmenách váhy.
Ženy sú často nespokojné s veľkosťou aj tvarom poprsia a prichádzajú po vlastnom rozhodnutí za plastickým chirurgom s predstavou o zmene.
Za chirurgom prichádzajú s rôznymi odchýlkami od normy – už mladé dievčatá s asymetriou prsníkov alebo nadmerne veľkými prsníkmi. Korekcia prsníkov je možná, čím sa dosiahne esteticky prijateľný vzhľad a zlepší sa sebavedomie dievčiny.
Mladé ženy sú často nespokojné s malým poprsím alebo s poklesom prsníkov po dojčení. Toto je najčastejší problém a najpočetnejšia skupina pacientiek. Ide o ženy, kedy úprava je možná augmentáciou prsníkov alebo mastopexiou, čiže úpravou a zdvihnutím poprsia.
Tretiu skupinu tvoria ženy v období klimaktéria, kedy v dôsledku hormonálnych zmien dôjde k enormnému nárastu prsníkov – čo spôsobuje rôzne pridružené problémy a ženy žiadajú o zmenšenie prsníkov zo zdravotných dôvodov.
Ďalšiu skupinu tvoria ženy s rôznymi deformitami po chirurgických výkonoch pre nádorové ochorenie, kde je potrebné upraviť eventuálne rekonštruovať mammárnu eminenciu.

Augmentácia
Augmentácia prsníkov v súčasnosti patrí medzi najžiadanejšie operácie. Jej cieľom je dosiahnutie krásneho a primerane veľkého poprsia. Má mnoho variácií. Implantáty pre augmentáciu sa vyberajú podľa anatomických podmienok klientky s prihliadnutím na jej predstavu. V ponuke sú rôzne tvary, veľkosti a projekcie implantátov. Je možné ich vkladať pod žľazu aj pod sval. Kožný rez môže byť umiestnený okolo dvorca, v rýhe pod prsníkom alebo pod pazuchou.
V príprave pred operáciou je potrebné mamologické vyšetrenie, SONO prsníkov, tri týždne neužívať lieky obsahujúce kyselinu acetylosalicylovú a hormonálnu antikoncepciu.
Stehy sa odstraňujú na 10-14 deň, vhodné je nespať na bruchu 5 týždňov, podprsenka sa nosí aj v noci aspoň 6 týždňov, športové aktivity je možné vykonávať po troch mesiacoch.

Trvanie zákroku Dĺžka hojenia Cena
Augmentácia prsníkov + pobyt na lôžku + prádlo 1-1.5 hodiny 10 dní 1450 + cena implantátov
Augmentácia prsníkov + modelácia (Redukcia kože) + pobyt na lôžku + prádlo 1-1.5 hodiny 10 dní 2500 + cena implantátov
Cena implantátov – okrúhle od 1150
Cena implantátov – kvapkové od 1350

Máte otázky alebo by ste sa radi informovali o voľných termínoch ?

Kontaktujte nás

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Žiadne produkty v košíku.