Rejuvenizácia
>
>
>
Rejuvenizácia

Rejuvenizácia

100200

Dĺžka trvania : 15-45 minDoba hojenia :
  • ponúkame viacero metód ako spomaliť proces starnutia
  • Chemický peeling
  • Dermabrázia
  • Laserová rejuvenizácia
  • pomocou chemických látok
  • a dalšie

Korekcia kože instiláciou rôznych chemických látok – k rejuvenizácii kože môžeme využiť rôzne látky, ktoré aplikujeme injekciami do kože alebo aj podkožne.
Patria sem látky- telu vlastné: tuk, koriotukový štep, fasciálne pruhy.
Arteficiálne: kyselina hyaluronová, polymetylmetakrylát (Artecoll), kolagen, polyakrilátový gél (Aquamid), polyethylénglykol-diakrylát (Remake), botulotoxin (Botox, Dysport), kompaktné silikonové pláty a pruhy (Permalip).
V súčasnej dobe sa preferuje používanie látok telu vlastných ako tuk(lipoofeeling) – jeho nevýhodou je vstrebateľnosť a výrazný opuch po aplikácii. V plastickej chirurgii sa najčastejšie aplikuje koriovotukový štep, ktorý sa využíva ako výplňový materiál na korekciu vrodených vád a defektov mäkkých tkanív .
Kyselina hyaluronová, je bezpečná, ale organizmus ju vie postupne degradovať, a preto je vhodné aplikáciu opakovať na dosiahnutie dlhodobého účinku.
Prípravkov obsahujúcich kyselinu hyaluronovú je na trhu množstvo napr. Teosyal, Haequeo, Esthelis, Juvederm a iné . Prípravky sa využívajú na aplikáciu povrchovú, čím sa dosiahne hydratácia pokožky alebo na aplikáciu hlbšiu, na vyplnenie vrások, vklesnutí a na dosiahnutie objemu pri ochabnutiej koži. Aplikácia je bezpečná a dosiahnutý výsledok je výborný.
Novinkou vo svete anti-agingu kože tváre je použitie vlastnej plazmy, ktorá je obohatené rastovými faktormi a proteínami (Tray Life) , ktoré regenerujú pokožku, napomáhajú jej hydratácii a oživeniu, a tým omladeniu. Výborný spôsob ošetrenia suchej pokožky aj u mladých dievčat a žien po lete a opaľovaní. Doporučená aj ako hlboká hydratácia kože krku a dekoltu. Kompletná procedúra zahŕňa trikrát ošetrenie pleti a pokožky, čím sa dosiahne maximálny efekt.

Dĺžka trvania Dĺžka hojenia Cena
Rejuvenizácia – najčastejšie ošetrenie Botoxom 15 min 150
Rejuvenizácia – aplikácia kyseliny hyalurovej 15-45 min 100-200 + cena preparátu

Máte otázky alebo by ste sa radi informovali o voľných termínoch ?

Kontaktujte nás

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Žiadne produkty v košíku.